Praktilised „pehmed oskused“ – müük ja projektijuhtimine koos efektiivse auditiga

  • Korraldaja: Audiitorkogu
  • Kuupäev ja kellaaeg: 12. detsember 2018
  • Toimumise koht: Nordic Hotel Forum konverentsikeskus, Viru väljak 3, II korrus, saal Sirius     Vaata kaarti ›
  • Hind: Audiitorkogu liikme soodushind 119 € kuni nädal enne koolituse toimumist, pärast seda 150 €. Hinnas sisalduvad kohvipausid ja lõuna
Koolitusel ei ole kahjuks enam piisavalt vabu kohti registreeringu täitmiseks.

Eesmärk

Koolitus on mõeldud vandeaudiitoritele, kes leiavad, et oma audiitorettevõtja hea käekäigu nimel on neil vaja lisaks tugevale tehniliste oskuste pagasile arendada ka oma „pehmeid oskuseid“. Koolituse eesmärk ongi seetõttu arendada audiitorite müügi-, läbirääkimis- ja projektijuhtimisoskuseid, samuti jagada näpunäiteid kuidas auditeid efektiivsemalt läbi viia – seda kõike arvestades meie kutset reguleerivat eetikakoodeksit. Lektorid Erki Mägi, Lembi Uett ja Monika Peetson räägivad oma pikaajalisest kogemusest klientidega peetud hinnaläbirääkimistest, kliendiportfelli ja üksiku kliendi projekti juhtimisest, samuti jagavad nad näpunäiteid, kuidas projekt efektiivselt teostada. Lektorite nõustamisel viiakse päriselu näidete varal läbi nii teenuse hinnastamise kui töövõtu efektiivse planeerimise simulatsioone. Selle koolitusega samal päeval toimub ka Audiitorkogu jõulupidu (kutse leiad https://audiitorkogu.ee/est/esimene-vandeaudiitorite-joulupidu, osalemistasu 20 eurot). Kõik, kes registreerivad end nii jõulupeole kui ka käesolevale „pehmete oskuste“ koolitusele, saavad kahe ürituse eest koondarve summas 124 eurot.

Esinejad ja ajakava

10:00 - 16:15
Lektorid Erki Mägi, Lembi Uett ja Monika Peetson räägivad oma pikaajalisest kogemusest klientidega peetud hinnaläbirääkimistest, kliendiportfelli ja üksiku kliendi projekti juhtimisest, samuti jagavad nad näpunäiteid, kuidas projekt efektiivselt teostada. Lektorite nõustamisel viiakse päriselu näidete varal läbi nii teenuse hinnastamise kui töövõtu efektiivse planeerimise simulatsioone.

Õppemaht

Koolitusel osalemist arvestatakse Audiitorkogu poolt korraldatava täiendõppena mahus 7 akadeemilist tundi

Koolituse kava

Salvesta PDF formaat
Salvesta kalendrisse

Menüü