Infopäev

  • Korraldaja: Audiitorkogu
  • Kuupäev ja kellaaeg: 21. oktoober 2021
  • Toimumise koht: Swissôtel Tallinna (Tornimäe tn 3, Tallinn) Ballisaal
  • Hind: 75 eur
Koolitusele registreerimine on lõppenud.

Eesmärk

Osalemine kohapeal on võimalik vaid COVID digitõendi olemasolul ning võimalus on kuni piirarvu täitumiseni. Vastavalt Vabariigi valitsuse kehtestatud piirangutele tuleb alates 26.08.2021 ürituse korraldajal kõigilt üritusel osalejatelt kontrollida üks alljärgnevatest: a) Vaktsineerimispass (immuniseerimise tõend); b) Tõend COVID-19 haiguse läbipõdemise kohta (kehtib kuni 180 päeva); c) COVID-19 testi negatiivse tulemuse kohta kehtiv tõend (antigeen-RTD test on tehtud kuni 48 tundi ja PCR test kuni 72 tundi enne külastust); d) Kiirtest, mida on võimalik teha hotellis kohapeal (testi hind on 8 eur, testi tegemiseks palume arvestada vähemalt 30 minutit).

Esinejad ja ajakava

11:30 - 12:00 kontrollime digitõendit ning pakume kohvi
12:00—13:30 I sessioon - Kuidas toetada enda vaimset tervist muutuste keskel?
Audiitorkogu üldkoosoleku eelsel infopäeval on kohapeale tulijatel võimalus osaleda kaasaval vaimse tervise loengul, kus räägitakse nii eriolukorraga kaasnenud väljakutsetest, ajajuhtimisest ja motivatsioonist ning tööstressist ja läbipõlemisest. Koolitus on kokku pandud just audiitorite tööspetsiifikast lähtuvalt. Lektor Elina Kivinukk on ametilt psühholoog ning spordi- ja esinemispsühholoogia konsultant. Tal on üle 20 aasta koolitajakogemust, harides erinevaid sihtgruppe ametnikest sportlasteni. Oma koolitustel armastab keskenduda tõenduspõhistele, kuid praktilistele ja positiivsetele soovitustele.
13:30—13:45 kohvipaus
13:45—15:30 II sessioon
Eesti majanduse käekäik ja suundumused, Kaspar Oja (Eesti Pank); Arvestusvaldkonna hetkeseis ja tulevikusuunad, Mirjam Suurekivi ja Marika Taal (Rahandusministeerium); Ettevõtjate tagasisideküsitlus, Kalev Petti (Faktum&Ariko); Audiitorid rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seaduse kohustatud isikutena, Sören Meius (Rahandusministeerium)

Õppemaht

Koolitusel osalemist arvestatakse Audiitorkogu poolt korraldatava täiendõppena mahus 4 akadeemilist tundi.

Koolituse kava

Salvesta PDF formaat
Salvesta kalendrisse

Menüü