Maksu- ja õiguseteemaline konverents

  • Korraldaja: Audiitorkogu
  • Kuupäev ja kellaaeg: 14. jaanuar 2020
  • Toimumise koht: Hotell Euroopa saal Lääne-Euroopa     Vaata kaarti ›
  • Hind: Audiitorkogu liikme soodushind 104 € kuni nädal enne koolituse toimumist, pärast seda 130 € (hinnas sisalduvad kohvipausid ja lõuna). Audiitorkogu 30. juubeliaasta avapidu + koolitus 125 EUR
Registreeru › Registreerumine kuni: 13.01.2020

Eesmärk

Juubeliaasta avakonverentsil antakse ülevaade maksupoliitika üldistest suundumustest ning maksu- ja õigusvaldkonna kõige aktuaalsematest audiitoreid puudutavatest teemadest. Lektoritena astuvad üles nii valdkonna reguleerijad kui tipp-spetsialistid, nt Eneli Perolainen (Deloitte Advisory AS), Dmitri Jegorov (Rahandusministeerium), Einar Rosin (KPMG Baltics OÜ), Hannes Lentsius (PricewaterhouseCoopers AS), Joel Zernask (KPMG Baltics OÜ), Ranno Tingas (Ernst & Young Baltic AS) jpt.

Esinejad ja ajakava

10.00 - 17.00
Konverentsi alustame traditsiooniliselt ülevaatega maksumuudatustest. Näiteks toob 2020.a kohustuse maksuhaldurit teatud riskantsematest tehingutest eelnevalt teavitada. Jätkame aktuaalsetel teemadel EMTA prioriteetidest ja maksupoliitika suundadest ning seejärel käsitlevad maksueksperdid piiriüleseid tegevusi, mis võivad kaasa tuua võimalikke maksukohustusi teises riigis. Õigusvaldkonnas puudutame audiitorite jaoks aktuaalseid ühinguõiguse teemasid: ühinemised ja jagunemised ning anname ülevaate, millised seaduse muudatuste eelnõud Audiitorkogu laualt läbi käinud on ning mis audiitorite tööd suuremal või vähemal määral tulevikus mõjutavad.

Õppemaht

Koolitusel osalemist arvestatakse Audiitorkogu poolt korraldatava täiendõppena mahus 8 akadeemilist tundi.

Koolituse kava

Salvesta PDF formaat
Salvesta kalendrisse

Menüü